Jak już pewnie zauważyliście, lubię spacery. I lubię wodę. Ostatnio nadarzyła mi się okazja na zimowy spacer w okolicach stawów, dlatego nie zwlekający wyruszyłem, targając ze sobą aparat. Spadł akurat ładny śnieg, dlatego uznałem, że zdjęcia będą się pięknie prezentować w czerni i bieli. Początkowo trasa spaceru wiodła wzdłuż stawów hodowlanych, przy których leżą wyciągnięte […]
Kategorie
Zimowy spacer
