Icebreaker, czyli lodołamacz. Skąd taki tytuł wpisu? Ano pojechałem popływać SUPem w styczniu na zbiorniku w Przeczycach. Dawno nigdzie nie wyjeżdżałem, (będzie już ze dwa tygodnie, tutaj relacja: https://scoutshout.pl/2023/01/18/i-znowu-mgla/), poprzedni weekend spędziłem w krainie Morrowind (piszę o tym tutaj: https://scoutshout.pl/2023/01/25/morrowind/). Dlatego też byłem już zawzięty, żeby gdzieś pojechać. Chociaż pogoda nie sprzyjała. Ogólnie pomimo pobudki […]
Kategorie
Icebreaker
